Мессенджери
Почати чат у Viber
Почати чат у Telegram
Почати чат у Messenger
АБДОН ГРУПП - МЕБЛІ ПРЕМІУМ КЛАСУ
+38 (095) 550 - 35 - 35 +38 (097) 103 - 27 - 27
АБДОН ГРУПП - МЕБЛІ ПРЕМІУМ КЛАСУ

ABDON GROUP

Ласкаво просимо НА САЙТ КОМПАНІЇ « ABDON GROUP »

Меблева компанія ABDONGROUP — це поєднання сучасних технологій виробництва, надійності збірки і найвищих стандартів якості.

Ми зміцнювали позиції на ринку більше 17 років, реалізовували мрії сотень клієнтів і доводили до досконалості десятки тисяч деталей.
Наш шлях був проведений недаремно, адже тепер ми знаємо ідеальну формулу створення меблів преміум-класу, де кожна дрібниця продумана спеціально для Вас.

ABDONGROUP — реалізація, яка перевершить Ваші очікування.

Немировський Євген

Директор з управління

Завдяки співпраці з надійними партнерами діапазон меблевих матеріалів стає все більш великим, що задовольняє будь-які запити. Ми заінтересовуем клієнта, перш за все якістю меблевої продукції, а також можемо запропонувати йому низькі ціни. Зручність нашої корпусних меблів полягає в її індивідуальності. Меблі « ABDON GROUP » виготовляється з урахуванням сучасних тенденцій в дизайні меблів для дому. На нашому сайті Ви можете підібрати кілька варіантів найбільш підходящих для Вашого будинку. Якщо таких варіантів Ви не знайшли, то наша компанія на професійному рівні допоможе Вам спроектувати і втілити в реальність нашу спільну сумісну фантазію.

Ми Співпрацюємо з відомими світовими Брендами

Догори